REALTV


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

REALTV
REALTV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

iubire intre un prof si o eleva

2 participanți

In jos

iubire intre un prof si o eleva Empty iubire intre un prof si o eleva

Mesaj  catalina Joi Sept 09, 2010 2:29 pm

in liceu tin minte ca aveam o colega lesinata dupa proful de religie.mdea...din cate bine imi amintesc profesorul era insurat,avea un copil parca.....anyway.tipa era pur si simplu indragostita de un om cu multi ani mai mare decat ea ,cu toate ca,varsta nu are nicio importanta cand ne indragostim,nu?
la momentul respectiv ma amuzam,eu ii spuneam parerea mea,aceea ca ar fi mai bine s-o lase moarta,avand in vedere ca:
1)tipul este insurat
2)are un copil
3)mai este si profesorul ei

tin minte ca oana(asa o chema)i-a marturisit ca il iubeste iar reactia profesorului n-a fost una What a Face asta pentru ca,multe fete il placeau,dar ca oana, nu cred ca mai exista alta in liceul ala.pur si simplu facuse obsesie.
de multe ori profesorul pleca din curtea liceului cu sotia,copilul si imi amintesc fata crispata a oanei.mi se parea ceva aiurea.
ea,la 15,16 ani cat avea putea sa aiba un prieten de varsta ei sau daca era mai mare sa nu fie vb de vreun profesor.mereu ii spuneam,repetam ca barbatii nu s-au terminat si proful n-are cum sa o iubeasca asa cum il iubeste ea pentru ca, el este un om cu capul pe umeri(hihi,se oftica cand ii spuneam adevarul!)
partea proasta este ca,tot liceul aflase cat il iubesteeeeee oana pe prof ,si de aici pana la mistouri ieftine,bascalie de duzina n-a fost decat un pas.
sincer ,cred ca,fataasta a ramas traumatizata in liceu din cauza colegiilor care faceau misto la greu de ea si mai ales din cauza profesorului care n-a luat-o in seama.

ps:mi se parea normal sa nu o bage in seama,era un copil fata de el.si un copil prost! Very Happy
catalina
catalina

Mesaje : 53
Reputatie : 4
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 36
Localizare : aici

Sus In jos

iubire intre un prof si o eleva Empty Re: iubire intre un prof si o eleva

Mesaj  ValentinT Lun Sept 13, 2010 9:24 am

catalina a scris:in liceu tin minte ca aveam o colega lesinata dupa proful de religie.mdea...din cate bine imi amintesc profesorul era insurat,avea un copil parca.....anyway.tipa era pur si simplu indragostita de un om cu multi ani mai mare decat ea ,cu toate ca,varsta nu are nicio importanta cand ne indragostim,nu?
la momentul respectiv ma amuzam,eu ii spuneam parerea mea,aceea ca ar fi mai bine s-o lase moarta,avand in vedere ca:
1)tipul este insurat
2)are un copil
3)mai este si profesorul ei

tin minte ca oana(asa o chema)i-a marturisit ca il iubeste iar reactia profesorului n-a fost una What a Face asta pentru ca,multe fete il placeau,dar ca oana, nu cred ca mai exista alta in liceul ala.pur si simplu facuse obsesie.
de multe ori profesorul pleca din curtea liceului cu sotia,copilul si imi amintesc fata crispata a oanei.mi se parea ceva aiurea.
ea,la 15,16 ani cat avea putea sa aiba un prieten de varsta ei sau daca era mai mare sa nu fie vb de vreun profesor.mereu ii spuneam,repetam ca barbatii nu s-au terminat si proful n-are cum sa o iubeasca asa cum il iubeste ea pentru ca, el este un om cu capul pe umeri(hihi,se oftica cand ii spuneam adevarul!)
partea proasta este ca,tot liceul aflase cat il iubesteeeeee oana pe prof ,si de aici pana la mistouri ieftine,bascalie de duzina n-a fost decat un pas.
sincer ,cred ca,fataasta a ramas traumatizata in liceu din cauza colegiilor care faceau misto la greu de ea si mai ales din cauza profesorului care n-a luat-o in seama.

ps:mi se parea normal sa nu o bage in seama,era un copil fata de el.si un copil prost! Very Happy



Multumim pentru idee..Cand mai aveti mai postati !See Ya \!
ValentinT
ValentinT
Admin

Mesaje : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

http://realtv.nstars.org

Sus In jos

iubire intre un prof si o eleva Empty Re: iubire intre un prof si o eleva

Mesaj  catalina Joi Sept 16, 2010 3:23 pm

merci mult! Very Happy
catalina
catalina

Mesaje : 53
Reputatie : 4
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 36
Localizare : aici

Sus In jos

iubire intre un prof si o eleva Empty Re: iubire intre un prof si o eleva

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum