REALTV


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

REALTV
REALTV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ce n-am facut si am vrea sa facem

2 participanți

In jos

ce n-am facut si am vrea sa facem Empty ce n-am facut si am vrea sa facem

Mesaj  catalina Joi Sept 09, 2010 2:16 pm

poi...mi-ar placea sa sar cu parapanta.sa-mi iau carnetul de sofer si sa circul ca nebuna ,cu muzica la maxim in toiul noptii pe strazi.
da,stiu,stiu...pana una,alta trebuie sa-mi iau o masina.whatever....mi-ar placea sa inot cu delfinii,sa ajung la multe concerte rock din afara ,sa invat sa fac tatuaje.care oare s-ar lasa pe mana mea ?nu stiu dar ar fi tare cool sa tatuez pe cineva fara ca sa am pic de experienta in domeniu.e dificil,stiu!
mi-ar mai placea sa ma casatoresc in viata asta de cel putin 10 ori. Cool
deocamdata atat.idei mai sunt...o viata avem,profitam la maxim,nu conteaza ca traim in ro.ideea e ,ca noi sa fim optimisti,sa vedem partea frumoasa a vietii si sa nu ne pese de altii...ador libertatea!


voi?faceti mereu ce va trece prin cap ca aveti sau nu timp?va iese ceea ce va propuneti?cum va vedeti viata?ce asteptari aveti de la ea?
catalina
catalina

Mesaje : 53
Reputatie : 4
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 36
Localizare : aici

Sus In jos

ce n-am facut si am vrea sa facem Empty Re: ce n-am facut si am vrea sa facem

Mesaj  cezarrealtv Mar Sept 14, 2010 5:16 pm

Pai..eu nu as putea spune ca mi-am trait viata pana acum...dar cred si sper ca inca mai am timp...o sa incep sa imi pun probleme de genu pe la vreo 40 si....50 de ani (middle age crysis Smile) ).Oricum,daca as pune o lista cu toata first kiss-urile pe care le-am ratat...datorita prostiei mele sau timiditatii,cred ca as bloca forumul Smile)

O sa ma gandesc la ceva concret...intre timp va invit pe toti sa postati...come on..sa vedem..poate daca dam de activitati comune,poate ne ajutam reciproc sa ne implinim visele.
cezarrealtv
cezarrealtv
Admin

Mesaje : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010
Localizare : Bucuresti

http://bendingthelawofgravity.blogspot.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum