REALTV


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

REALTV
REALTV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

sex vs dragoste

4 participanți

In jos

sex vs dragoste Empty sex vs dragoste

Mesaj  raluck Sam Sept 11, 2010 12:10 pm

Toata lumea vorbeste despre cat conteaza dimensiunile sau felul in care o faci, dar fiecare dintre noi o sa ajunga la un moment dat la concluzia k atunci cand ti se intampla sa te indragostesti niciunul din aceste aspecte nu mai conteaza. Atunci nu te mai intereseaza marimea, experienta sau cat dureaza, tot ce conteaza este sa o faci cu persoana pe care o iubesti, iar cu asta nu poate concura absolut nimic.
Sexul e placut pe moment si atunci , da, cred ca este important orice detaliu, pentru ca tot ce cauti este sa te simti bine si cam atat..in schimb nu as putea pune niciodata intr-o balanta sexul cu dragostea pt k sunt convinsa ca din nici o privinta nu ar atarna niciodata mai greu sexul..parerea mea;) Rolling Eyes
raluck
raluck

Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Sus In jos

sex vs dragoste Empty Re: sex vs dragoste

Mesaj  ValentinT Lun Sept 13, 2010 9:26 am

raluck a scris:Toata lumea vorbeste despre cat conteaza dimensiunile sau felul in care o faci, dar fiecare dintre noi o sa ajunga la un moment dat la concluzia k atunci cand ti se intampla sa te indragostesti niciunul din aceste aspecte nu mai conteaza. Atunci nu te mai intereseaza marimea, experienta sau cat dureaza, tot ce conteaza este sa o faci cu persoana pe care o iubesti, iar cu asta nu poate concura absolut nimic.
Sexul e placut pe moment si atunci , da, cred ca este important orice detaliu, pentru ca tot ce cauti este sa te simti bine si cam atat..in schimb nu as putea pune niciodata intr-o balanta sexul cu dragostea pt k sunt convinsa ca din nici o privinta nu ar atarna niciodata mai greu sexul..parerea mea;) Rolling Eyes

Esti o romantica...Bv tie !
ValentinT
ValentinT
Admin

Mesaje : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

http://realtv.nstars.org

Sus In jos

sex vs dragoste Empty Re: sex vs dragoste

Mesaj  cezarrealtv Lun Sept 13, 2010 9:28 am

ValentinT a scris:

Esti o romantica...Bv tie !

Baietii sunt ceva mai realisti Smile)
cezarrealtv
cezarrealtv
Admin

Mesaje : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010
Localizare : Bucuresti

http://bendingthelawofgravity.blogspot.com

Sus In jos

sex vs dragoste Empty Re: sex vs dragoste

Mesaj  raluck Lun Sept 13, 2010 8:03 pm

realisti sau nu sa stii k exista si baieti romantici, iar aceia crede-ma ca sunt mult mai apreciati decat cei realisti, cum le spui tu..
raluck
raluck

Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Sus In jos

sex vs dragoste Empty Re: sex vs dragoste

Mesaj  catalina Joi Sept 16, 2010 8:34 pm

damn it!hello,trezirea!o viata aveti nu 10.....hai sa fim realisti cu totii.sexul ori dragostea e aceeasi marie cu alta....marime. Razz
s-au dus vremurile cand baietii erau romantici si fetele cuminti Razz
catalina
catalina

Mesaje : 53
Reputatie : 4
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 36
Localizare : aici

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum